Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

La casa de +

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 12:00 - 13:45

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Ronaldo kërkon rezultate “të mëdha” në Old Trafford

Sport  |  13.01.2022 Ora 10:27   
I mësuar me suksese të vazhdueshme dhe duke u emëruar si golashënuesi kryesor, superylli portugez Cristiano Ronaldo ka thënë se nuk pret më pak edhe në Old Trafford e aq më pak të përfundojë në vendin e gjashtë.

Cristiano Ronaldo ka paralajmëruar ata që e rrethojnë në Manchester United se ai nuk do të pranojë asgjë më pak se një top treshe këtë sezon.

Fituesi i pesëfisht i Topit të Artë, ka bërë me dije se nuk do t’i mjaftojnë rezultatet të cilat nuk e cojnë atë dhe klubin e tij në krye të suksesit në këtë sezon.

Komentet

Marketing

 

Tjera në Sport

Marketing