Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

La casa de +

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 12:00 - 13:45

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Santa Inc. me protagonist Seth Rogen bëhet shfaqje televizive me vlerësimin më të ulët ndonjëherë

Film  |  04.12.2021 Ora 20:24   

Seth Rogen luan si Santa Claus në një serial të ri komedi festash që nuk duket se po i sjell "gëzim botës".

 

 

 Santa Inc., një serial i ri i HBO max i publikuar më 2 dhjetor, ka shënuar rezultate jashtëzakonisht të ulëta në Rotten Tomatoes dhe ka fituar vlerësimin më të ulët ndonjëherë në IMDB.

 

 Ai mori një rezultat mesatar të audiencës prej 3% në Rotten Tomatoes dhe një vlerësim në IMDB prej 1.1/10.  

Seriali tani zë vendin e parë në listën e shfaqjeve televizive me vlerësimin më të ulët të IMDB, duke mposhtur një dramë hungareze të vitit 2005 që mori një vlerësim 1.4/10.

 

Komentet

Marketing

 

Tjera në Film

Marketing