Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

La casa de +

p

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 12:00 - 13:45

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Zbritje e madhe në Ciao Berto nga 1 deri me 9 prill 2024

Vendi  |  02.04.2024 Ora 14:28   
Zbritje e madhe në Ciao Berto nga 1 deri me 9 prill 2024.
 
Bëni zgjidhjen ideale duke përfituar deri në-50% zbritje
Për secilën blerje përfito ekstra VOUCHER 20% zbritje për brendet Franke dhe Magniflex. Na vizitoni në showroom-et tona në Prishtinë dhe Vushtrri
Ju mirëpresim!

Komentet

Marketing

 

Tjera në Vendi

Marketing