Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

La casa de +

p

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 12:00 - 13:45

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Përditësimi i Moana 2 Cast konfirmon kthimin e një aktori origjinal

Film  |  28.02.2024 Ora 8:52   
Auli'i Cravalho po rikthehet zyrtarisht për Moana 2.

Pavarësisht se u shpreh Moana në filmin origjinal në rolin e parë që nisi karrierën e saj, kishte pasiguri rreth rikthimit të Cravalho për vazhdimin e shpallur së fundmi, veçanërisht pasi ajo më parë konfirmoi se nuk do të luante personazhi në adaptimin live-action të Disney-t në zhvillim.

Dwayne Johnson do të luajë gjysmëperëndinë Maui në filmin live-action Moana dhe gjithashtu pritet të zërë personazhin përsëri në Moana 2.

Kthimi i Cravalho u konfirmua fillimisht nga Deadline, me Cravalho që më vonë postoi në Instagram për të ndarë entuziazmin e saj për "kthimin zyrtarisht në Motunui", mjedisi imagjinar që është shtëpia e Moanës.
 

Komentet

Marketing

 

Tjera në Film

Marketing