Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

La casa de +

p

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 12:00 - 13:45

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Rama publikon pamje nga bulevardit “Xhorxh Bush”: Magjia e festave erdhi

Vendi  |  05.12.2023 Ora 8:00   

Kryetari i Komunës së Prishtinës, Përparim Rama, ka treguar se fundmi pamjet e të bulevardit “Xhorxh Bush”.

Rama ka thënë se na presin momente të paharrueshme në shoqërinë e njëri -tjetrit.

Tutje ka treguar se do të ketë edhe koncerte me këngëtarët tanë të mirënjohur e shumë të talentuar.

“Na presin momente të paharrueshme në shoqërinë e njëri -tjetrit në Tregun e Fundvitit në bulevardin “Xhorxh Bush”, me ushqim, pije të ngrohta e muzikë të mrekullueshme.

Do të ketë koncerte me këngëtarët tanë të mirënjohur e shumë të talentuar.

Ejani dhe përjetoni momente të paharrueshme në Tregun e Fundvitit.”, ka shkruar Rama./telegrafi/

Komentet

Marketing

 

Tjera në Vendi

Marketing