Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

La casa de +

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 12:00 - 13:45

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Filmi i nënvlerësuar që shënon 92% në Rotten Tomatoes me aktorë të mëdhenj tani është në Netflix

Film  |  19.09.2023 Ora 9:16   

Nëse keni ngecur për diçka për të parë në Netflix këtë mbrëmje, ndoshta ka një film që sapo ka ardhur në platformë që mund të jetë i përsosur. Këtu është traileri që të mund ta shikoni vetë:

Ajo shënon shumë kuti - është një film krimi/komedi me një aktor të madh dhe një rezultat vërtet pozitiv të Rotten Tomatoes, si dhe një status kulti që mund të nënkuptojë se nuk keni dëgjuar asnjëherë për të, e lëre më ta keni parë.
 
Kohët e fundit erdhi në Netflix, që do të thotë se tani mund ta shikoni - me kusht që të keni një abonim, domethënë - sa herë që dëshironi.
 
Filmi për të cilin po flasim quhet Logan Lucky.
 
Le të fillojmë me kastin e të gjithë yjeve, sepse këtu do të jetë pjesa më e madhe e tërheqjes së këtij filmi për disa.
Në film luajnë Channing Tatum, Adam Driver, Daniel Craig, Riley Keough, Hilary Swank, Katie Holmes, Katherine Waterson, Jack Quaid, Sebastian Stan, Brian Gleeson, Seth MacFarlane, Katherine Heigl dhe – çuditërisht – LeAnn Rimes.

U publikua në vitin 2017 dhe u drejtua nga Steven Soderbergh, i cili doli nga pensioni për të punuar në këtë foto, si dhe për ta shpërndarë atë përmes kompanisë së tij të prodhimit.

Filmi u vlerësua mjaft pozitivisht, dhe aktualisht krenohet me një vlerësim 92 për qind 'të freskët' në faqen e grumbullimit Rotten Tomatoes.
 

Komentet

Marketing

 

Tjera në Film

Marketing