Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

La casa de +

p

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 12:00 - 13:45

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Paul Dano përdori "70 or 80 take" për përballjen përfundimtare të Riddler me Batman

Film  |  19.09.2023 Ora 9:11   

Paul Dano përdori "70 or 80 take" për përballjen përfundimtare të Riddler me Batman në 'The Batman' të vitit 2022.
Regjisori Matt Reeves zbuloi se perfeksionistit Paul iu deshën dy ditë dhe një numër i madh përpjekjesh për ta realizuar skenën me Robert Pattinson (Batman / Bruce Wayne) saktësisht.
 
Ai i tha The Guardian: "Paulit i pëlqen të bëjë shumë punë, ashtu si unë. Ne morëm dy ditë në skenën e fundit midis tij dhe Robert Pattinson si Batman. Ne duhet të kemi bërë lehtësisht 70 ose 80 fotografi. Paul pëlqen të eksplorojë. Ai është obsesiv ne ate menyre."
 
Dhe, Paul, 39, e mbajti Matt në këmbë duke ndryshuar skenat në minutën e fundit.
 

Komentet

Marketing

 

Tjera në Film

Marketing