Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

La casa de +

p

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 12:00 - 13:45

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Chris Hemsworth planifikon filmin e tretë Extraction

Film  |  23.05.2023 Ora 11:46   
Chris Hemsworth tashmë është duke planifikuar një film të tretë 'Extraction'.
 
Ylli 39-vjeçar do të riprodhojë rolin e tij si mercenari Tyler Rake në vazhdimin e aksionit të Netflix dhe ka vendosur synimin e tij në një film të tretë, pasi ai kënaqet duke qenë në një ekskluzivitet larg nga Marvel Cinematic Universe (MCU).
 
Aktori i 'Thor' tha për revistën Total Film: "Më pëlqen. Më pëlqen të luaj personazhin. Më pëlqen kjo botë. Më pëlqen të kem diçka tjetër jashtë Marvel-it që ka grumbulluar pak ndjekës, diçka më shumë në botën reale.
 
"Sinqerisht ndihem sikur kemi bërë një film më të mirë se i pari. Kjo është e rrallë në botën e ekskluzivitetit. Do të ishim të lirë të mos kishim një plas në një tjetër".
Sam Hargrave po kthehet si regjisor dhe i bëri jehonë mendimeve të Hemsworth duke sugjeruar se ekskluziviteti ka shumë kilometrazh.
 
Regjisori tha: "Ka shumë hapësirë që kjo ekskluzivitet të zgjerohet dhe vende ku mund të shkojë.
 
"Jam i emocionuar se cila mund të jetë aventura e radhës për Tyler Rake. Do të shohim se si do të funksionojë kjo. Do të shohim se si ndihen dhe si përgjigjen njerëzit. Dhe nëse bota dëshiron një aventurë tjetër të Tyler Rake, mendoj se është" do të ishte diçka që do të më interesonte ta shihja të shfaqur në ekran.
 
"Kam një ide, por nuk do ta jap këtu".
 
Ndërkohë, Chris pohoi vitin e kaluar se filmi i radhës 'Thor' ka të ngjarë të jetë "finalja" për personazhin e tij.
 
Aktori australian ka luajtur God of Thunder për më shumë se një dekadë në MCU, por mendon se ka ardhur koha për t'i dhënë lamtumirën superheroit.
 

Komentet

Marketing

 

Tjera në Film

Marketing