Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

La casa de +

p

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 12:00 - 13:45

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Millie Bobby Brown do të publikojë romanin e saj debutues ‘Nineteen Steps’

Film  |  27.03.2023 Ora 11:41   

Millie Bobby Brown do të publikojë romanin e saj debutues më vonë këtë vit.
 
Gjatë fundjavës, ylli i Stranger Things njoftoi se ajo ka nënshkruar një marrëveshje me redaktorët në HarperCollins imprint William Morrow për publikimin e Nineteen Steps.

E përshkruar si një vepër e trilluar historike, Millie shpjegoi se libri është frymëzuar nga dadoja e saj Ruth.
 
Historia ndjek 18-vjeçaren Nellie Morris, e cila jeton me familjen e saj në Bethnal Green, Londër gjatë Luftës së Dytë Botërore dhe përfundon duke rënë në dashuri me një avionist amerikan të quajtur Ray.

Nineteen Steps është planifikuar të dalë në raftet më 12 shtator.

 
 

Komentet

Marketing

 

Tjera në Film

Marketing