Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

La casa de +

p

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 12:00 - 13:45

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Brianne Howey dhe Matt Ziering presin fëmijën e parë së bashku

Film  |  17.03.2023 Ora 11:18   
Brianne Howey ka njoftuar se ishte në pritje të fëmijës së saj të parë me Matt Ziering.

Në një postim të së enjtes në Instagram, ylli i Ginny & Georgia ndau me fansat gungën e saj të foshnjës – duke zbuluar se ajo dhe burri i saj Matt ishin në pritje.
 
"1 +1 ime e re përgjithmonë," shkroi Brianne postimin, i cili shfaqte barkun e saj në rritje në veshjen e saj para shfaqjes së modës Hugo Boss. “Faleminderit që na keni! Më pëlqeu çdo sekondë e koleksionit të ri!”
 
Brianne dhe Matt u martuan në korrik 2021 në një ceremoni në Kaliforni, mbi pesë vjet pas takimit të parë.

Komentet

Marketing

 

Tjera në Film

Marketing