Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

La casa de +

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 12:00 - 13:45

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Ben Affleck 'nuk është i interesuar' për të drejtuar një film të DC

Film  |  17.03.2023 Ora 10:40   
Ben Affleck nuk ka asnjë interes për të drejtuar një film në Universe DC.
 
Ndërsa fliste për The Hollywood Reporter për një intervistë, ylli i Justice League përjashtoi mundësinë që ai të dilte pas kamerës për një film të DC nën udhëheqjen e James Gunn dhe Peter Safran.
 
"Unë nuk do të drejtoja diçka për (James) Gunn DC. Absolutisht jo," tha ai. "Nuk kam asgjë kundër James Gunn. Djalë i mirë, i sigurt se do të bëjë një punë të shkëlqyer. Unë thjesht nuk do të doja të hyja dhe të drejtoja në mënyrën se si ata po e bëjnë këtë. Nuk më intereson kjo".
 
Affleck fillimisht ishte planifikuar të drejtonte veten në një film të Batman-it, por përvoja "e mjerueshme" e Justice League e bëri atë të tërhiqej nga puna e regjisorit si dhe roli i tij si Bruce Wayne/Batman - dhe ai nuk ka asnjë interes të kthehet në grup, pavarësisht raporteve që sugjerojnë të kundërtën.

Komentet

Marketing

 

Tjera në Film

Marketing