Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Kanye West largohet nga rrjetet sociale

Muzikë  |  09.10.2018 Ora 10:24   
Këngëtari i famshëm amerikan, Kanye West ka fshirë llogaritë e tij në rrjetet sociale Tëitter dhe Instagram, shkruan Radio Plus.

Arsyet se pse Kanye West ka marrë vendimin për tu larguar nga rrjete sociale, janë komentet negative dhe ofendimet nga audience, të cilat kohëve të fundit janë shtuar.

Kjo nuk është hera e parë që reperi i njohur largohet nga rrjetet sociale. Ai një gjë të tillë e kishte bërë edhe në maj të vitit të kaluar, për t’u kthyer pas 11 muajsh me një album të ri.
 

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing