Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Rihanna së shpejti do sjellë këngë të reja

Muzikë  |  13.09.2018 Ora 10:56   
Tashmë janë bërë dy vite që kur këngëtarja më famë botërore, Rihanna nuk ka publikuar ndonjë këngë të re. Rihanna nuk ka sjellur muzikë të re që nga albumi i saj “ANTI” i vitit 2016, shkruan Radio Plus.

Por Rihanna ka sqaruar se gjatë kësaj kohe ka qenë e zënë dhe e fokusuar në linjën e saj të veshjeve, ndërkohë që premton se së shpejti do të publikojë disa këngë të reja.

“Jam duke bërë muzikë, njëkohësisht duke bërë veshje, kozmetikë dhe film. Kur muzika është e gatshme, ju nuk do të duhet ta kërkoni. Por po vjen së shpejti”, ka thënë Rihanna. 

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing