Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Era do të performojë në Rusi: Shihemi së shpejti në finalen e Kampionatit Botëror

Muzikë  |  12.07.2018 Ora 11:55   
Këngëtarja nga Prishtina, Era Istrefi do të përformojë në Moskë, të dielen me 15 korrik, në ceremoninë përmbyllëse të Kampionatit Botëror “Rusia 2018”, shkruan Radio Plus.

Era Istrefi do ta këndojë këngën zyrtare të Kambpionatit Botëror “Live I Up”, bashkë me Nicky Jam dhe Will Smith. 

Performacën e saj në Kampionatin Botëror të Futbollit, Era e ka konfirmuar në llogarinë e saj në rrjetin social Instagram. 
“Rusi shihemi së shpejti në Finale të Kampionatit Botëror”, ka thënë Era Istrefi./radioplus/

 

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing