Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Arrihet marrëveshja: CR7 në Juventus

Sport  |  10.07.2018 Ora 17:21   
Juventusi dhe Real Madrid kanë arritur marrëveshje per transferimin e Ronaldos në Torino për vlerën e 120 milion euro, konfirmon faqja zyrtare e Real Madrid.

Biankonerët janë në vigjilje të transferimit të yllit portugez, ku do të paguhet 30 milion euro në sezon.
Arritja e marrëveshjes ka ndodhur në Greqi, ku presidenti i Juventus, Andrea Agnelli, ka shkuar personalisht për ta bindur CR7 që të transferohet në Juventus.

Zyrtarizimi mund të bëhet sonte në mbrëmje. /radioplus

 

Komentet

Marketing

Tjera në Sport

Marketing