Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Ariana Grande dhe Nicki Minaj publikojnë videoklipin “Bed”

Muzikë  |  09.07.2018 Ora 11:28   
Këngëtaret e famshme, Ariana Grande dhe Nicki Minaj, së fundmi publikuan dy këngë të reja të përbashkëta, “Bed” dhe “The Light Is Coming” këngë të cilat kanë fituar një popullaritet të madh, shkruan Radio Plus.

Kënga “Bed” 3 javë më parë fillmishtishte  publikuar në versionin audio, ndërkaq tani këngëtaret e njohura e kanë sjellur edhe me videoklip.

Ariana Grande dhe Nicki Minaj kanë katër këngë të përbashkëta si hitet “Bang Bang” dhe “Side To Side”, dhe së fundmi “Bed” dhe “The Light Is Coming” të cilat janë edhe pjesë e albumit më të ri nga Ariana Grande “Sweetener. /radioplus/

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing