Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Sasha Baron Cohen me një film ngacmues për Trump???

Film  |  05.07.2018 Ora 12:17   
Ylli I komedisë Sasha Baron Cohen ka postuar dje në Twitter-in e tij personal një video misterioze, që ka të bëjë me Presidentin e SHBA-ve, Donald Trump dhe me iniciativën e tij për arsimim fitimprurës Trump University. Se cfarë saktësisht ka dashtë Sasha të thotë me këtë video, ende askush nuk e di.

Në fakt në të kaluarën Sasha dhe Trump kanë pas një histori të përbashkët, në vitin 2003 Cohen pati realizuar një episod të paharrueshëm me Trump, për serinë e tij të famshme Da Ali G Show.

Megjithatë pas lansimit të videos së shkurtë Sasha Baron Cohen, nuk ka komentuar më asgjë dhe meqë fansat nuk kanë ide se cfarë po ndodh, ata janë në pritje të një lajmi zyrtar nga vetë Cohen./radioplus/

Komentet

Marketing

Tjera në Film

Marketing