Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Sterling K. Brown dhe Lucas Hedges në mjuzikllin "Waves"

Film  |  03.07.2018 Ora 11:08   
Filmat mjuzikëll, tashmë kanë filluar të marrin vëmendjen e duhur falë "La La Land", duke bërë që shumë regjisorë ti kthehen filmave të këtij zhanri.

Kështu ka bërë edhe  skenaristi dhe regjisori Trey Edward Shults, i cili në kastën e filmit të tij mjuzikëll, "Waves" tashmë ka marrë edhe aktorët Sterling  K. Brown dhe Lucas Hedges.

Filmi thuhet se do të fillojë prodhimin muajin e ardhshëm në Florida, ndërsa në bord të këtij filmi regjisori ka marrë edhe disa të tjerë nga filmi i tij i fundit "It Comes At Night". Ende nuk është bërë e ditur ndonjë datë lansimi për këtë film. /radioplus/
 

Komentet

Marketing

Tjera në Film

Marketing