Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Filmi "Rub & Tug" ka në rol kryesor aktoren Scarlett Johansson

Film  |  03.07.2018 Ora 10:59   
Aktorja Scarlett Johansson tashmë ka vendosur të jetë në rolin kryesor në filmin me titull "Rub & Tug". Në film ajo do të jetë Jean Marie Gill, një grua nga Pitsburg, e cila arrinë të zhvillojë një perandori të prostitucionit në vitet e 70-ta dhe 80-ta.

Filmi është një ngjarje e vërtetë dhe do të fillojë fazën e produksionit në janar të 2019-tës, ndërsa regjisori është Rupert Sanders. Rupert dhe Scarlett kanë punuar bashkë edhe në vitin 2017-të, në filmin me titull "Ghost In The Shell".

Përpos në rol kryesor aktorja Johansson do të jetë edhe bashkë producente e filmit, i cili ka për bugjet 30 milionë dollarë. Në vitet e 70-ta bota e prostitucionit dominohej nga meshkujt, dhe Jean Marie Gill, mori identitetin e një mashkulli Dante Tex Gill, për të pasë sukses në biznes.

Në vitin 1984 ajo u padit për evazion fiskal, ndërsa perandoria e saj përfundoi kur u denua me shtatë vite burgim. Në anën tjetër Scarlett Johansson  ka në post produksion disa filma, të cilët do të shfaqen këtë vit./radioplus/
 

Komentet

Marketing

Tjera në Film

Marketing