Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Vanessa Paradis martohet me regjisorin Samuel Benchetrit

Film  |  02.07.2018 Ora 12:24   
Në një ceremoni të fshehtë dhe jo të madhe aktorja dhe këngëtarja franceze Vanessa Paradis i ka dhënë fund beqaris me të dashurin e saj prej dy vitesh, regjisorin Samuel Benchetrit.

Aktorja franceze tashmë 45 vjeqe ka dy fëmijë nga bashkëjetesa e saj me aktorin Johnny Depp, vajzën Lily Rose 19 vjeq dhe djalin Jack 16.

Edhe pse ajo kishte një lidhje dhe jetë prej shumë vitesh me aktorin Depp, ata asnjëherë nuk ishin martuar, kështu që kjo është edhe martesa e parë për aktoren Vanessa. Ndërkohë në anën tjetër Johnny aktualisht është beqar ndërsa ndodhet  në turne nëpër Europë bashkë me bendin e tij. /radioplus/
 

Komentet

Marketing

Tjera në Film

Marketing