Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Rebecca Ferguson I bashkohet “Doctor Sleep”

Film  |  29.06.2018 Ora 11:52   
“Doctor Sleep” veqse ka bërë para pak ditësh të qartë se kush gjendet në rolin kryesor mashkull, dhe ai është hiq më pak se Ewan McGregor, por që tani edhe aktorja Rebecca Ferguson I është bashkuar kastës së filmit.

I publikuar si tregim për herë të parë në vitin 2013, aty flitet për një adoleshent I cili është I stërngarkuar me traumë dhe shenja mjaft shqetësuese nga e kaluara e tij e dhunshme nga babai. E vetmja mënyrë për të kaluar dhimbjet e të kaluarës ai e sheh duke u zhytur në alkool.

Ende nuk dihet se cili do të jetë roli I Ferguson në këtë film, por që aktoren shumë shpejt do ta shohim në rolin e Ilsa Faust në filmin “Mission Impossible – Fallout”./radioplus/

Komentet

Marketing

Tjera në Film

Marketing