Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Leonardo DiCaprio poston foton e parë bashkë me Brad Pitt nga filmi "Once Upon A Time In Hollywood"

Film  |  28.06.2018 Ora 11:01   
Kasta e aktorëve të filmit "Once Upon A Time In Hollywood" bëri një BOOM të madh, meqë aty u bënë bashkë yjet më të mëdhenj të filmit, nën direktivat e regjisorit Quentin Tarantino.

Dje një nga aktorët e këtij filmi Leonardo DiCaprio ka postuar një foto në Instagramin e tij, pamjet e para nga ky film, ku ai shihet bashkë me Brad Pitt. Filmi është i vendosur të ndjek ata të cilët vranë familjen Manson dhe nga veshja e aktorëve në foto, ata më së miri përshtaten me vitet e 60-ta.

Në këtë film rolin e Tate e luan Margot Robbie, fillimisht thuhet se për këtë rol ishte menduar Jennifer Lawrence, por që sipas bossëve të filmit ajo nuk ishte mjaftueshëm e bukur për rolin, qka edhe u zëvendësua nga Margot.Filmi do te lansohet me daten 9 gusht te vitit te ardhshem. /radioplus/
 

Komentet

Marketing

Tjera në Film

Marketing