Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Isaac Carew filmohet duke tradhëtuar Dua Lipa-n

Muzikë  |  14.06.2018 Ora 12:12   
Nëpër shumë faqe interneti është shfaqur një video, ku në një klub të Londrës shihet i dashuri aktual i këngëtares Dua Lipa , Isaac Carew në momente shumë të afërta me një femër tjetër.

E që është më ironike në video shihen dyshja duke vallëzuar nën ritmet e këngës One Kiss të pikërisht Dua Lipa-s dhe Calvin Harris. Mediat menjëherë e kanë postuar këtë video duke aluduar në atë se cfarë ndodhi me ciftin të cilët sapo janë ribashkuar, pas disa vitesh ndarjeje.

Dua thuhet se ka filluar lidhjen me Isaac qysh në fundin e vitit 2014-të, për tu ndarë vitin e kaluar, pastaj ka disa javë që ata janë parë bashkë thuajse në cdo koncert të këngëtares. Isaac është i njohur si model por edhe kuzhiner i famshëm./radioplus/
 

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing