Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Justin Bieber dhe Hailey Baldwin rikthehen bashkë?

Muzikë  |  14.06.2018 Ora 11:33   
Dyshja Justin  Bieber dhe Hailey Baldwin kanë qenë në lidhje në mes të vitit 2015 dhe 2016, por që ata ka ditë që tashmë po shihen sërish bashkë.

Ata janë fotografuar në New York sërish bashkë, ditë pasi për herë të parë u panë në ballkonin e një hoteli. Sipas burimeve të afërta me ciftin, thuhet se ata patën mbetë shokë të mirë edhe pas ndarjes, meqë Hailey vazhdon ta dashurojë atë, por që mundësia për rikthim të lidhjes është shumë e madhe.

Edhe pse Bieber dhe Baldwin nuk po fshihen me paraqitjet e tyre bashkë, ende nuk ka ndonjë konfirmim zyrtar se cili është statusi i tyre. /radioplus/
 

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing