Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Chris Pine dhe Gal Gadot në xhirimet e "Wonder Woman 2"

Film  |  14.06.2018 Ora 11:14   
Aktorët Chris Pine dhe Gal Gadot janë parë në setin e xhirimeve për Wonder Woman, i vendosur në vitin 1984. Kjo është hera e parë që dyshja janë parë bashkë në xhirime që kur "Wonder Woman" pjesa e parë arriti një super sukses pas shfaqjes.

 Megjithatë fansat në mbarë botën janë bërë konfuz me rolin e Chris sërish në film, meqë ai është vrarë në pjesën e parë. Pjesa e dytë e këtij filmi është e vendosur në vitin 1984, gati 70 vite pas Luftës së Parë Botërore ku ishte vendosur pjesa e parë.

Para se dyshja të shiheshin bashkë në shesh xhirim lajmin se ka filluar me punë e ka bërë të ditur edhe regjisorja e filmit "Patty Jenkins, përmes llogarisë së saj në Twitter. "Wonder Woman 2" do të lansohet në Amerikë me datën 1 nëntor të vitit 2019./radioplus/
 

Komentet

Marketing

Tjera në Film

Marketing