Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Mbahet në Londër premiera botërore e "Ocean's 8", shkëlqejnë yjet e filmit

Film  |  14.06.2018 Ora 11:04   
Një mbrëmje për tu mos harruar ishte mbrëmë në Londër, njerëz të shumtë ishin mbledhur të paktën për të parë yjet e tyre, e që nuk ishin të pakta, Catte Blanchett, Sanda Bullock, Helena Bonhem Carter dhe Rihanna kanë mahnitur të pranishmit me paraqitjen e tyre në tepihun e kuq, për premierën e filmit "Oceans 8" ku në kastë në rolet kryesore janë të gjitha femrat e famshme.

Në fakt pasi patën arritur të gjitha aktoret mungonte vetëm Rihanna, e cila arriti krejt në fund duke bërë të lumtur edhe ata të cilët ishin ardhë të shohin këngëtaren me rol në këtë film.

Përpos premierës në Londër, "Ocean's 8" mbëmë pati premierën edhe në kinematë më të mirë në vend Cineplexx, ku ishte organizuar një event i vencant "Ladies Night". /radioplus/
 

Komentet

Marketing

Tjera në Film

Marketing