Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Eminem akuzohet për përdorim të armëve gjatë koncertit

Muzikë  |  13.06.2018 Ora 12:42   
Reperi i famshëm amerikan, Eminem iu është përgjigjur raportimeve se ai ka përdorur efekte të të shtënave me armëve gjatë performancës së tij, në Bonnaroo, shkrun Radio Plus.

Teksa reperi 45 vjecar Eminem, po performonte këngën këngën e tij të vitit 2000 “Kill You”, fansat kanë dëgjuar të shtëna armësh dhe shumë prej tyre ishin tejet të zemëruar.

Mirëpo përfaqësues të reperit e kanë mohuar kategorikisht një gjë të tilla.

“Raportimet ishin të pabazuara dhe të pavenda. Eminem nuk ka përdorur efekte të të shtënave të armëve gjatë shfaqjes së tij live. Efekti i përdorur nga Eminem në Bonnaroo, ishte një konkuzion piroteknik që shkakton zhurmë të madhe. Ai e ka përdorur këtë efekt për 10 vjet në performancat e tij siç bëjnë edhe plot artistë të tjerë”, ka thënë menaxheri i reperit të famshëm Eminem.
 

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing