Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Cate Blanchett dhe Julia Roberts pionere të trendit të ri të modës

Film  |  13.06.2018 Ora 11:27   
Aktoret Cate Blanchett dhe Julia Roberts janë bërë të parat të cilat kanë hapur një trend të ri mode. Dyshja janë parë veshur me fustane, por që në pjesët e zbuluara nga fustani ato kanë veshur një pëlhurë të tejdukshme të printuara me tatoo.

Cate me këtë fustan ishte e pranishme në një gala mbrëmje për filmin, ku në sy ra fustani i saj inetresant i punuar nga Aouadi Paris Couture. Ndërsa kreatorja Elizabeth Stewart në Instagramin e saj ka shpërndarë një foto të Julia Roberts ku shihet e veshur me stilin e njejtë.

Në fakt vite më parë ishte ish modelja Cara Delevingne e cila pati veshur një fustan mjaftueshëm të hapur, dhe që pjesën lart të trupit e pati dekoruar me tatoo të përkohshme. Thuajse e njejta gjë tashmë po ndodh, por që këtë rradhë tatoo-të po printohen në një pëlhurë ngjyrë trupi./radioplus/
 

Komentet

Marketing

Tjera në Film

Marketing