Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Dakota Johnson dhe Chris Martin nuk janë ndarë

Film  |  13.06.2018 Ora 11:17   
Edhe pse ka kohë që qarkullojnë thashethemet se dyshja Dakota Johnson dhe Chris Martin i kanë dhënë fund lidhjes së tyre të sapo filluar, fotot e fundit tregojnë krejt të kundërtën.

Dyshja janë parë bashkë në California të martën më të dashuruar se kurrë. Ylli i filmit Dakota Johnson dhe lideri i Coldplay  Chris Martin janë në lidhje që nga vjeshta e vitit të kaluar, e përderisa Dakota nuk ka qenë asnjëherë e martuar, Chris është baba i dy fëmijëve nga martesa me ish gruan e tij aktoren Gwyneth Paltrow.

Karriera e aktores Dakota Johnson arriti majat me rolin e saj në filmin "Fifty Shades Of Gray" , përderisa Chris ka për vete fansa të panumërt për shkak të zërit të tij. /radioplus/
 

Komentet

Marketing

Tjera në Film

Marketing