Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Era Istrefi publikon këngën e re (Video)

Muzikë  |  08.06.2018 Ora 13:03   
Këngëtarja kosovare, tashmë me famë ndërkombëtare, Era Istrefi e cila së fundmi realizoi këngën zyrtare të Kampionatit Botëror, “Live It Up” në bashkëpunim me Nicky Jam dhe Will Smith, tashmë ka publikuar edhe singlin e saj më të ri, shkruan Radio Plus.

Kënga më e re nga Era Istrefi titullohet “Prisoner” dhe sot u lansua fillimisht vetëm në verzionin audio, në platformat e njohura të muzkës, Spotify, Apple Music, dhe iTunes Store. /radioplus/

 

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing