Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Brad Pitt, Leonardo DiCaprio dhe Margot Robbie në filmin "Once Upon A Time In Hollywood"

Film  |  08.06.2018 Ora 10:38   
Mund të thuhet se kjo është kasta më e mrekullueshme ndonjëherë e ndonjë filmi. Leonardo DiCaprio, Brad Pitt, Al Pacino, Margot Robbie dhe Dakota Fanning janë parë të gjithë teksa u bënë bashkë të ejtën në Los Angeles.

Aty ishte edhe fajtori i tërë kesaj kaste, regjisori i famshëm Quentin Tarantino. Përderisa Brad u pa teksa erdhi me një motocikletë, Quentin ishte aty me Mustang-un e tij ngjyrë të verdhë, ndërsa pjesë e filmit të tij "One Upon A Time In Hollywood" gjithashtu pjesë janë edhe Kurt Russell, Damian Lewis, Michael Madsen, Tim Roth dhe Luke Perry.

Filmi është i vendosur në vitin 1969, vitin kur u vra Charles Manson. /radioplus/
 

Komentet

Marketing

Tjera në Film

Marketing