Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

George Clooney nderohet me cmimin AFI Life Achievement

Film  |  08.06.2018 Ora 10:17   
Planet ishin që në mbrëmjen e djeshme, George Clooney të nderohej  me AFI cmimin për arritje jetësore, dhe ai ti ipej nga një ndër bashkëpunëtoret e tija më të ngushta Julia Roberts.

Por që planet ndryshuan meqë Julia u tërhoq nga ceremonia dhe atë e bërë i ati i aktorit George, Nick Clooney 84 vjeq. Të pranishëm në këtë ceremoni ishin edhe nëna e aktorit Nina Warren si dhe gruaja e tij Amal.

Amal ishte hera e parë që mbajti një fjalim, ku temë ishte burri i saj, e ndër të tjera ajo foli për cilësitë fantastike që ka George Clooney. /radioplus/
 

Komentet

Marketing

Tjera në Film

Marketing