Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Publikohet videoklipi i “Girls” (Video)

Muzikë  |  07.06.2018 Ora 10:45   

Një muaj më parë Rita Ora, Bebe Rexha, Charli XCX dhe Cardi B u bënë bashkë për të sjellë këngën me titull “Girls”, fillimisht vetëm në versionin audio, ndërkaq dje  këngëtaret e njohura publikuan edhe videoklipin e kësaj këngë, e cila tashmë ka fituar një popullaritet të madh, shkruan Radio Plus.

Videoklipi menjëherë pas publikimit nxiti reagime të fansave, për shkak të njërës prej skenave, ku Rita Ora dhe Cardi B shkëpmbejnë një puthje.

Ende pa u bërë akoma 24 orë, videoklipi i këngës “Girls” ka arritur mbi 2 milionë klikime në YouTube. /radioplus/


 

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing