Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Denzel Washington në filmin "The Equalizer 2"

Film  |  17.05.2018 Ora 11:19   
Denzel Washington po rikthehet në pjesën e dytë të filmit "The Equalizer", dhe tashmë posteri i po këtij filmi ka dalë.

Denzel kështu do të reprizojë rolin e tij si Robert McCall, ndërsa rikthehet sërish regjisori Anthony Fuqua, i cili ka bërë që filmi të ndjek sërish McCall i cili përpiqet të mbushë vrimat e shpirtit të tij të lëna nga jeta e mëparshme si agjent i CIA-s duke ndihmuar të pashpresët dhe duke kthyer dejtësi tek të padrejtët.  

Por pas një ndodhie te keqe të mikes së tij të vjetër Susan Plummer, ai mbledh forcat të bëjë atë që bën më së miri. Pjesë tjetër e kastës në këtë film janë edhe Pedro Pascal, Bill Pullman, Jonathan Scarfe dhe Sakina Jeffrey, filmi do të jetë nëpër kinema me datën 17 gusht. /radioplus/
 

Komentet

Marketing

Tjera në Film

Marketing