Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

"Mile 22" një film me regjisor Peter Berg

Film  |  17.05.2018 Ora 11:11   
Pasi arriti suksesshëm të sjellë në ekranet televizive ngjarjet e vërteta si " Lone Survivor", "Patriot's Day" dhe "Deepwater Horizon", regjisori Peter Berg  do të jetë ai që mban gjërat në teritorin e tij edhe me filmin e ri me titull "Mile 22" ku aktor në rol kyresor ka Mark Wahlberg, por që aty është edhe mjeshtri i arteve marciale Iko Uwais.

"Kur të shihni skenat, do të dini se qfarë ka në të" - janë disa nga fjalët e regjisorit Berg dhënë mediave lidhur me filmin. Traileri i parë i këtij filmi është lansuar dje, ndërsa në kinematë e Britanisë së Madhe ky film do të jetë më datën 10 gusht./radioplus/
 

Komentet

Marketing

Tjera në Film

Marketing