Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Arrihet marrëveshja: Prishtina - Drita do të luhet në stadiumin e Prishtinës

Sport  |  14.05.2018 Ora 15:58   

Kryetari i federatës së futbollit të Kosovës Fadil Vokrri dhe kryetari i skuadrës së futbollit Prishtina Remzi Ejupi, janë takuar sot (të hënën) për të diskutuar çështjen e zhvillimit të ndeshjes kampionale mes Prishtinës dhe Dritës.

Remzi Ejupi i ka konfirmuar redaksisë së sportit në Klan Kosova se kanë rënë dakord me Fadil Vokrrin që Prishtina – Drita të zhvillohet në stadiumin e Prishtinës.

Minuta e Fundit mëson se vendimi përfundimtar për këtë ndeshje do të merret të martën në mes të bordit të ekipit Prishtina, FFK-së, ministrisë së sportit, komunës së Prishtinës dhe punë-kryesit.

Komentet

Marketing

Tjera në Sport

Marketing