Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Elvana Gjata dhe Poo Bear së shpejti publikojnë këngën "Shade"

Muzikë  |  11.04.2018 Ora 10:59   
Këngëtarja shqiptare, Elvana Gjata e cila po zhvillon karrierën në tregun ndërkombëtar të muzikës dhe së fundmi publikoi edhe këngën e saj më të re "Off Guard" në bashkëpunim me reperin e njohur amerikan Ty Dolla Sign, tani Elvana është bërë pjesë edhe e albumit më të ri nga Poo Bear.

Albumi më i ri nga Poo Bear tiullohet "Bearthday Music"dhe përmbanë 15 këngë, disa prej tyre në bashkëpunim me emra të njohur si Jennifer Lopez, Justin Bieber, Ty Dolla, J Balvin, Annita etjerë dhe në mesin e tyre është edhe bashkëpunimi me Elvana Gjatën me këngën "Shade".

Albumi "Bearthday Music" pritet të publikohet më 27 prill. /radioplus/

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing