Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Netflix sjell dramën e re “The Last Letter from Your Lover”

Film  |  22.07.2021 Ora 8:10   
Drama “The Last Letter from Your Lover”, është prodhimi më i ri i Netflixit që do të lansohet më 23 korrik të këtij viti.
 
 I bazuar në romanin me të njëjtin emër të autores Jojo Moyes, “The Last Letter from Your Lover”,  sjell historinë e një gazetareje, Ellie, e cila duke i hulumtuar disa letra të dashurisë të cilat e zbulojnë një aferë dashurie e cila kishte ndodhur në vitet ’60, përfundon duke u përfshirë edhe vet në një histori dashurie të bukur.
 
Shailene Woodley dhe Felicity Jones, janë në rolet kryesore të cilat po ashtu shërbejnë si producente të kësaj drame romantike.
 
Pjesë e filmit janë edhe aktorët Callum Turner, Nabhaan Rizwan, Joe Alwyn, Ncuti Gatwa, Diana Kent dhe Ben Cross.
 

Komentet

Marketing

 

Tjera në Film

Marketing