Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Në gusht fillon seriali “Nine Perfect Strangers” me protagoniste Nicole Kidman

Film  |  22.06.2021 Ora 8:42   
Nicole Kidman dhe Melissa McCarthy janë bashkuar në serialin e ri “Nine Perfect Strangers”, që do të filloj në muajin gusht të këtij viti.
 
Seriali i cili fillimisht do të ketë tetë episode, bazohet në librin bestseller të autores australiane, Liane Moriarty.
 
Drama e sjell historinë e nëntë personazheve të cilët shkojnë në një qendër e cila është e  fokusuar në mirëqenien e klientëve të saj, duke ju premtuar shërim dhe transformim të jetës.
 
Seriali përfshinë edhe  aktorët Luke Evans, Tiffany Boone, Bobby Cannavale, Melvin Gregg, Regina Hall, Manny Jacinto, Asher Keddie, Michael Shannon, Grace Van Patten dhe Samara Weaving.
 
Tri episodet e para të serialit “Nine Perfect Strangers”, do të lansohen  më 20 gusht, në platformën “Amazon Prime”.
 

Komentet

Marketing

 

Tjera në Film

Marketing