Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Tom Cruise i vendosur të rifillonte xhirimet për "Mission: Impossible"

Film  |  11.05.2021 Ora 7:39   
Tom Cruise ishte i vendosur të gjente një mënyrë për të rifilluar prodhimin në filmin e ardhshëm “Mission: Impossible” gjatë pandemisë Covid-19 për të kursyer mijëra vende pune.
 
Aktori i cili prodhon filmin dhe interpreton gjithashtu në rolin e Ethan Hunt, ishte duke u përgatitur për të filluar filmimin e pjesës së shtatë kur shfaqja e pandemisë në mars të vitit të kaluar, detyroi prodhimet filmike dhe televizive të mbyllen.
 
Sidoqoftë, prodhimi rifilloi në Mbretërinë e Bashkuar në korrik dhe Cruise bashkë-yjet e tij kohët e fundit janë parë duke filmuar në një hekurudhë në North Yorkshire, Angli.
 
Duke folur për revistën Empire në lidhje me rifitimin dhe prodhimin përsëri të produksionit, Cruise shpjegoi se ai ndjente përgjegjësinë e jetesës së shumë njerëzve mbi supe.
 
"Unë kam prodhuar 30 deri në 40 filma. Unë jam përgjegjës për mijëra, në mos dhjetëra mijëra, të vendeve të punës," ndau ai.
 
"Të gjithë miqtë e mi në industri, njerëzit që janë në shpërndarje dhe ekuipazhi im ishin si," Çfarë do të bëjmë? Unë mund të humbas shtëpinë time! " Kështu që unë i thashë studios dhe i thashë industrisë, "Ne do të kthehemi. Ne do t'i kthejmë të gjithë në punë. Ne do të fillojmë xhirimet në verë. Dhe ne do të kuptojmë se si të bëje në mënyrë të sigurt “, ka shtuar Cruise.
 

Komentet

Marketing

 

Tjera në Film

Marketing