Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Claes Bang mendon se është “shumë i moshuar” për të luajtur James Bond

Film  |  23.02.2021 Ora 8:39   
Claes Bang ka thënë se ndihet “shumë i moshuar” për të luajtur James Bond.

Aktori danez ka qenë një nga emrat e përfolur për të zëvendësuar Daniel Craig si agjenti 007, por ylli i 'Dracula' mendon se si 53 vjeç, ai nuk është  drenjë për rolin ikonik.

 “A mund të bëj Bond? Jo. Nuk mendoj kështu. A e kuptoni sa vjeç jam? Kur Daniel Craig filloi, ai ishte në fund të të 30-ave. Kur ata të bëjnë Bond-in tjetër, unë do të jem 60 vjeç “, tha aktori.
 
Megjithëse Claes nuk priste kurrë të ishte një sukses global, ai e dinte se kishte nevojë të mësonte më shumë sesa vetëm gjuhën e tij amtare.
 
“Jam shumë i rrjedhshëm në anglisht, gjermanisht, suedisht dhe danez. Ju duhet të mësoni disa gjuhë nëse doni të flisni me njerëz sepse askush në të gjithë botën nuk flet gjuhën time”, ka shtuar Claes.

Komentet

Marketing

Tjera në Film

Marketing