Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Olivia Rodrigo thyen rekorde me baladën "Driver's License"

Muzikë  |  19.01.2021 Ora 8:03   

Këngëtarja Olivia Rodrigo ka arritur të debutojë me sukses në skenën ndërkombëtare me këngën e saj  “Drivers License”.

Rodrigo është pozicionuar në vendin e parë të toplistave muzikore në Australi.

Pop këngëtarja dhe aktorja 17-vjeçare nga Kalifornia, me baladën e saj, arriti ta kryesojë toplistën e këngëve më të mira edhe  në Britani të Madhe.

“Driver's License” ka vetën një javë që është lansuar në platformën YouTube, dhe aktualisht ka arritur më shumë se 41 milionë klikime.

 

 

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing