Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

“Black Panther” do të ketë edhe pjesën e dytë

Film  |  12.03.2018 Ora 11:52   
Filmi “Black Panther” ka arritur të fitojë më shumë se 1 miliardë dollarë nga shitja e biletave në mbarë botën dhe në Box Office vazhdon të kryesojë për javën e katërt me rradhë.

Megjithatë thuhet se një pjesë e dytë e këtij filmi është mëse I rëndësishëm, e sidomos kur filmi vjen nga Marvel. Ende asgjë nuk është zyrtare po kreu I studios Marvel, Kevin Feige ka thënë se absolutisht do të jenë pro një vazhdimi të këtij filmi.

I pyetur pikërisht për këtë nga Entertainment Weekly ai ka thënë se nuk ka asgjë të vecantë për të zbuluar, tashmë ata po mendojnë për pjesën e dytë, “E kemi idenë dhe drejtimin e duhur se nga duhet të shkojmë me vazhdimin këtij filmi” – ka thënë Kevin. /radioplus/

Komentet

Marketing

Tjera në Film

Marketing