Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Kristen Wiig luan rolin e Cheetah në “Wonder Woman 2”

Film  |  12.03.2018 Ora 11:51   
Ka ardhë koha të ndalen mullinjtë e thashethemeve sepse lajmi se Kristen Wiig I bashkohet kastës së aktorëve të “Wonder Woman 2”, është bërë zyrtarë nga vetë regjisorja e këtij filmi Patty Jenkins.

Fillimisht thuhej se ofertë për të luajtur kundërshtaren e Gal Gadot në këtë film ka marë e famshmja Emma Stone, ndërsa tani del të jetë ndryshe meqë Wiig ka pranuar rolin në fjalë.

Nuk është bërë e ditur shumë historia se cfarë mund të presim nga pjesa e dytë e Wonder Woman, por thuhet se ngarja është vendosur në kohën e Luftës së Ftohtë gjatë viteve 1980-të.

Filmi do të dalë në nëntorin e 2019-tës dhe fansat e filmit Wonder Woman duhet të presin deri atëherë për të parë se si zhvillohet ngjarja në këtë pjesë të dytë./radioplus/

Komentet

Marketing

Tjera në Film

Marketing