Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Ancelotti qesh me zërat që e lidhin me Arsenalin

Sport  |  29.11.2019 Ora 9:33   
Carlo Ancelotti ka qeshur me zërat  se ai mund të largohet nga Napoli për Arsenalin. "Këto janë thashetheme, unë i kam flokët e thinjura  dhe jam me përvojë."

Ancelotti ishte i lidhur me zëvendësimin e Mauricio Pochettino në Tottenham Hotspur, dhe emri i tij ka dalë në pah për postin e  Arsenalit pasi Unai Emery vazhdon të jetë subjekt i një kontrolli intensiv të shtypit.

Sidoqoftë, ish-bosi i Milanit tha për BT Sport: "Unë qëndroj me Napolin, natyrisht.

"Këto janë thashetheme! Unë i kam flokët e thinjura  dhe jam me përvojë. Në këtë moment ato janë të gjitha thashetheme ”.

Ai këto i tha pasi Napoli barazoi me Liverpoolin 1-1 në Champions League./radioplus/
 

Komentet

Marketing

Tjera në Sport

Marketing