Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Neil Young ka paralajmëruar këngë të re

Muzikë  |  19.08.2019 Ora 11:00   
Neil Young ka bërë të ditur se ai dhe Crazy Horse do të lansojnë këngën e re në fund të këtij muaji.

Singli do të titullohet “Rainbow of Colors”, që do të jetë bashkëpunimi i dytë në pak kohë, shkruan RadioPlus.

Këngën mund ta dëgjoni në platformat muzikore online dhe radioplus.fm.
 

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing