Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Blake Shelton mohon ti ketë thumbuar Lil Nas X në këngën e re (Video)

Muzikë  |  19.08.2019 Ora 10:58   
Këngëtari i zhanrit country Blake Shelton ka mohuar t’i ketë thumbuar në këngën e tij të re, reperin Lil Nas X dhe Billy Ray Cyrus.

Singli “Hell Right” është projekti i fundit i Shelton, ku në tekst nga fansat është vërejtur të ketë thumbime për këngën “Old Town Road”, shkruan RadioPlus.

Muajin e kaluar, Lil Nas X bëri historinë duke qëndruar për më së shumti kohë në pozitën e parë në toplistat amerikane.


 

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing