Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Billie Eillish ka publikuar "I Love You" me videoklip (Video)

Muzikë  |  14.08.2019 Ora 10:52   
Billie Eillish ka publikuar video spotin për këngën “I Love You”.

Kënga është pjesë e albumin “When We All Fall Asleep, Where Do We Go”, që vazhdon të jetë mjaftë e suksesshme pasi qëndron në Top 5 të Billboard 200 Albums Chart, shkruan RadioPlus.

Këngën me videoklip mund ta dëgjoni në platformat muzikore online dhe radioplus.fm.

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing