Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Rita Ora e mahnitur nga kënga e fundit e Taynas dhe Dafina Zeqirit

Muzikë  |  14.08.2019 Ora 10:48   
Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora, është shprehur e mahnitur me projektin “Bye Bye” të sjellë në fundjavë nga dy yjet e estradës kosovare, Tayna dhe Dafina Zeqiri.

Kënga e lansuar para dy ditësh menjëherë është kthyer në hit, duke marrë rreth 2.5 milionë klikime deri tash, shkruan RadioPlus.

Ora, këngën e ka shpërndarë në rrjetin social Instagram duke shkruar se është mjaftë krenare me Dafninën dhe Taynan.

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing