Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Mësohet data dhe vendi se ku do të mbahet ceremonia e ndarjes së çmimeve "Billboard Music Awards"

Muzikë  |  13.08.2019 Ora 10:53   
Organizatorët e “Billboard Music Aëards” kanë zyrtarizuar datën dhe vendin se kur do të mbahet ceremonia e ndarjes së çmimeve.

Ceremonia e përvjetshme do të mbahet më 29 prill të vitit 2020  në MGM Grand Garden, shkruan RadioPlus.

Vitin e kaluar mbrëmjen e ka prezantuar këngëtarja Kelly Clarkson, me Cardi B që pati më së shumti nominime në mbrëmje.

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing